Pelin Karahan setlere döndü!

Pelin Karahan setlere döndü!

Güzel oyuncu Pelin Karahan, evlenip çocuk sahibi olduktan sonra üç yıldır uzak kaldığı setlere geri döndü. ‘Dalgalar ve İzler‘ filmiyle setlere dönme heyecanı yaşayan Karahan, Nişantaşı’nda gerçekleşen çekimlerde görüntülendi.

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, ‘Dalgalar ve İzler’ filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Karahan, Nişantaşı’nda gerçekleşen çekimlerde koşarken objektiflere yansıdı. Çekim sırasında gazetecilerin sorularını cevaplayan Karahan, ‘Çok özlemişim setleri. Yeniden setlerde olmak güzel bir duygu‘ dedi.


Filmin yapımcısı Banu Zorlu ise, Pelin Karahan’ın oyunculuğunu çok beğendiğini belirtti. Zorlu, ‘Ben çok heyecanlıyım Pelin’in olmasını çok istiyordum. Görür görmez kanımız kaynadı ruhu melek Pelin’in gerçekten kendi de çok yetenekli. Pelin senaryoyu okuyunca ağladı. Ben senaryoyu ağlayarak anlatmıştım herkese gerçek bir hikaye. Film 40 ülkede vizyona girecek‘ dedi. Sette tüm Covid-19 tedbirlerini aldıklarını söyleyen Banu Zorlu, ‘Ben çok titizim. Covid-19 testi olmayan burada çalışamaz buraya giremez’ dedi. Senaristliğini Yasemin Zorlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Emre Kavuk’un oturduğu yapımda etkileyici bir anne kız hikayesi anlatılacak.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir