Pelin Karahan: ‘Duyduk ki bizi özleyenler varmış. Biz de sizleri çok özledik’

Pelin Karahan: ‘Duyduk ki bizi özleyenler varmış. Biz de sizleri çok özledik’

Yayınlandığı dönemde büyük beğeni toplayan Kavak Yelleri dizisi oyuncuları ve Pihhani grubu 9 yıl aradan sonra tekrar kamera karşısına geçti.


2011 yılında ekrana veda eden Kavak Yelleri dizisinin oyuncuları, Pinhani‘nin ‘Dön Bak Dünyaya‘ adlı sarkısının klibinde bulustu. Ev karantinasında olan yıldız isimlerin aynı videoda bulusması sevenlerini heyecanlandırdı. Kavak Yelleri de kısa süre içerisinden Twitter’da gündem oldu.


Kavak Yelleri dizisi bir döneme damga vurmuştu. Aslı Enver, Pelin Karahan, Dağhan Külegeç, İbrahim Kendirci, Ceren Moray, Sarp Apak gibi günümüzde popüler olan çokça isim dizide boy göstermişti. Dizi bölümleri kadar şarkılarıyla da gündeme gelmişti. ‘Kavak Yelleri‘ dizisinin şarkılarını ‘Pinhani‘ gurubu yapmıştı.


Pinhani grubu yıllar sonra “Dön Bak Dünyaya” şarkısına çektiği klipte Kavak Yelleri oyuncularını yeniden bir araya getirdi. Pelin Karahan sosyal medya hesaplarından “Duyduk ki bizi özleyenler varmış. Biz de sizleri çok özledik.” notuyla yaptığı paylaşımla haberi duyurdu. Klipte Aslı Enver, Pelin Karahan, İbrahim Kendirci ve Ceren Moray evlerinden çektikleri videolarla yer aldı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir