Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin yeni paylaşımlarına beğeni yağdı

Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin yeni paylaşımlarına beğeni yağdı

Yemin‘ dizisinden çıkan aşkın kahramanları Özge Yağız ve Gökberk Demirci‘nin Instagram paylaşımları sosyal medyada fırtınalar estirmeye devam ediyor. Oyuncu çiftin yeni pozlarına hayranları tarafından binlerce beğeni ve yorum geldi.Özge Yağız ve Gökberk Demirci‘den yeni bir paylaşım daha geldi. Şimdilerde ‘Sol Yanım‘ dizisinde Serra karakterini canlandıran güzel oyuncu Özge Yağız Instagram story’sinden yaptığı paylaşımda sevgilisi ile birlikte yer aldıkları eski bir karesini paylaşarak ‘Günlerden bir gün koştur koştur mezata yetişmişiz‘ notu ile takipçilerine sundu. Sevgilisinin bu paylaşımını yakışıklı oyuncu kendi story’sinden paylaştı.


Takipçilerinin yakın markajındaki Özge Yağız ve Gökberk Demirci‘nin bu paylaşımlarının ardından sevilen çiftten yeni bir sürpriz daha geldi. Birlikte çekildikleri bir fotoğraflarını yayınlayan Özge Yağız, paylaşımına ‘Değerlim, 01.01.2021‘ yazarken sevgilisinin de ‘En değerlim‘ notu ile karşılık vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Özge Yağız‘ın paylaştığı sevilen çiftin son fotoğraflarına hayranları da kayıtsız kalamadı. Paylaşıma kısa sürece binlerce yorum ve beğeni yağdı. Ünlü  çifte takipçilerinden gelen bazı yorumlar ise şu şekilde oldu: ‘Ne kadar tatlısınız, bizim değerlimiz siz, hep yan yana sımsıkı olun, güzel çift yüzünün ve gözleriniz hep gülsün inşallah, canım aşklar hep mutlu olun…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir