Özge Yağız, sevgilisi Gökberk Demirci’den sürpriz evlenme teklifi aldı!

Özge Yağız, sevgilisi Gökberk Demirci’den sürpriz evlenme teklifi aldı!

Yemin‘ dizisinde başrol karakterlerini canlandıran Özge Yağız ile Gökberk Demirci aşkı gerçek oldu. Şimdilerde ‘Sol Yanım‘ dizisinde Serra karakterine hayat veren oyuncu Özge Yağız, sevgilisi Gökberk Demirci‘den evlenme teklifi aldı.

Oyuncu çift Özge Yağız ve Gökberk Demirci Reyhan ve Emir karakterlerini canlandırdıkları Kanal 7‘nin gündüz kuşağı dizisinde tanışarak büyük bir aşka yelken açmıştı. Aşkları dillere destan olan ünlü çift, hızla nikah masasına doğru yol alıyor. Gökberk Demirci’nin bir sosyal medya paylaşımı evlenecekleri konuşulan çiftin hayranlarını heyacanlandırdı.

Kanal 7’de ekrana gelen ‘Yemin‘ dizisinde başrolü paylaşan Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin aşka dönüşen rol arkadaşlığı evliliğe gidiyor. Diziden ayrıldıktan sonra Sol Yanım‘da başrolü kapan Özge Yağız ve Gökberk Demirci cephesinde önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Gökberk Demirci, Instagram hesabından sürpriz bir paylaşımda bulunmuştu. Demirci, evlilik balonlarını paylaşarak ‘She said yes (evet dedi) balonları‘ mesajını not düştü. Böylece, yakışıklı oyuncunun sevgilisine evlilik teklifi edip etmediği merak konusu oldu.


Güzel oyuncu Özge Yağız, kısa zaman önce sevgilisi Gökberk Demirci ile başrolleri canlandırdığı ‘Yemin‘ dizisinden ayrıldı ama bu kötü bir ayrılık değildi. Tam aksine, oyunculuk performansı çok beğenilen Özge Yağız, Star TV’de yayınlamaya başlayan ‘Sol Yanım‘ isimli diziye transfer oldu. ‘Sol Yanım‘ dizisinde Serra isimli karakteri canlandıracak güzel oyuncu, dün gece sevgilisi Gökberk Demirci’den sürpriz bir evlenme teklifi aldı! 

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir