Özge Özpirinçci Kuruluş Osman dizisine mi katılacak?

Özge Özpirinçci Kuruluş Osman dizisine mi katılacak?

Yayınlandığı ilk günden itibaren reytingleri alt üst eden Kuruluş Osman dizisinin setine oyuncu Özge Özpirinçci, ziyarette bulundu. Bu ziyaret dizi sevenlerini heyecanlandırdı.

Kısa bir sürede tarih dizisi sevenlerini ekran başına kitleyen Kuruluş Osman dizisine yeni bir oyuncu mu dahil oluyor? Mehmet Bozdağ‘ın yapımcılığını yaptığı başrolünü ise Burak Özçivit‘in üstlendiği Kuruluş Osman dizisi setine ünlü oyunucunun yaptığı ziyaret takipçileri heyecanlandırdı.

Kadın dizisiyle reytingleri alt üst eden Özge Özpirinçci‘nin Kuruluş Osman setine yaptığı ziyaret diziye dahil oluyor iddialarının konuşulmasına neden oldu. Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci‘nin Atv ekranlarında Çarşamba günü sevenleriyle buluşan Kuruluş Osman dizisine yaptığı ziyarette dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ile tanıştı.

Özge Özpirinçci‘nin yaptığı ziyaret heyecan oluştururken ünlü ismin diziye katılıp katılmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.


Kuruluş Osman‘ın son bölümünde Moğollar‘ın konu olması Özge Özpirinçci‘nin sevenleri tarafından Moğollar‘a mensup bir karakter olarak girecek dedikosunu yaydı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir