Özcan Deniz hakkında skandal iddia

Özcan Deniz hakkında skandal iddia

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek eski eşi oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile abisi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek eski eşi oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile abisi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu ve 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Feyza Aktan’ın suç duyurusu dilekçesinde Özcan Deniz’in kendisini, ‘Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm‘ diye tehdit ettiği iddiası yer aldı. Öte yandan dilekçede Deniz’in Aktan’ı yaşadıkları bir olay sonucunda tehditle eve kapatıp kilitlediğini, bu esnada boğazını sıktığını ve tokat attığı iddiaları yer aldı. Hürriyet’in haberine göre, Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında, ‘zincirleme şekilde kasten yaralama’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, ‘konut dokunulmazlığının ihlali’, ‘zincirleme şekilde yaralama’, ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘devletin kurum ve organlarını aşağılama’ suçlarından şikâyetçi oldu. 

Feyza Aktan‘ın, Almanya’da tatildeyken Deniz’in bir kadınla mesajlaşması nedeniyle aralarında yine bir tartışma çıktığı ifade edildi. Dilekçede, Deniz’in yine şiddet uyguladığı, ‘Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm‘ diye tehdit edildiği ifadelerine yer verildi. Aktan, darp raporu alıp boşanmak istedi. Feyza Aktan’ın verdiği dilekçede, Özcan Deniz’in ağabeyi Ercan Deniz’in de evini basarak ‘Eğer o raporu bize teslim etmezsen seni öldürtürüm‘ diye tehdit ettiğini; tehditler nedeniyle aldığı darp raporunu verdiği ileri sürüldü. İddiaların asılsız olduğunu belirten Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz, karara itiraz etti. Dilekçede, ‘Özcan Deniz’in Feyza Aktan’a yönelik hiçbir şiddet, hakaret ve tehdit eylemi olmamıştır. Şiddete dair bir delil de sunmamıştır‘ denildi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir