Özcan Deniz eleştirilere ilk kez yanıt verdi!

Özcan Deniz eleştirilere ilk kez yanıt verdi!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, Feyza Aktan ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile dudak dudağa poz vermişti. Deniz, verdiği poz nedeniyle eleştirilere maruz kalmıştı. Yeni projesi ‘Seni Çok Bekledim‘ dizisi ile ekranlara gelecek olan Özcan Deniz, verdiği pozla ilgili yapılan eleştirilere ilk kez yanıt verdi.


Özcan Deniz, oğlu Kuzey’i dudağından öptüğü bir fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmıştı. Özcan Deniz’in paylaşımı yayınlamasının ardından sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Deniz, kendisine tepki gösterenlere yanıt verdi.

Instagram hesabından oğlu Kuzey ile dudak dudağa çektirdiği poz nedeniyle kendisini eleştirenlere cevap veren Özcan Deniz, şu ifadeleri kullandı:

Fotoğraflar her zaman görüneni söylemez. Bir aydır birbirini göremeyen baba-oğulun hasret fotoğrafı bu! O an ki özlemle neresini öpeceğimi şaşırdığım, birbirimize doyamadan ayrılmak zorunda olduğumuz anın fotoğrafı… Ve açı öyle söylemese de dudağından değil çenesinden öptüğüm bir fotoğraf! Bir aydan fazladır görmediğim oğlumu görmenin heyecanı ile paylaşılmış masum bir fotoğraf… Allah kimseye yaşatmasın ama baba olmayan anlamaz

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir