Oyuncu Seren Fosforoğlu, işadamı Kaan Önal’la evlendi

Oyuncu Seren Fosforoğlu, işadamı Kaan Önal’la evlendi


Merhum sanatçı Enis Fosforoğlu’nun kızı oyuncu Seren Fosforoğlu, işadamı Kaan Önal’la önceki gün mutluluğa “Evet” dedi. Fosforoğlu, nikâh sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

Ünlü oyuncu Seren Fosforoğlu, bir buçuk yıldır birlikte olduğu sevgilisi işadamı Kaan Önal’la önceki gün Caddebostan’daki Türk Balıkadamlar Kulübü’nde sade bir törenle evlendi. Fosforoğlu’nun nikâh şahitliğini Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak yaparken, Önal’ın şahitleri ise Ali ve Seliyha Elbeyoğlu oldu.

Oyuncu, nikâh sırasında merhum babası Enis Fosforoğlu ve annesi Serdi Fosforoğlu’nun isimleri söylenince gözyaşlarını tutamadı. Çift, “Aşığız ve mutluyuz. Bizi bu özel gecede yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz” açıklamasını yaptı. İkili, pandemi nedeniyle balayı programı yapamadıklarını söyledi.

Üçüncü kez nikâh masasına oturan Seren Fosforoğlu, 2005 yılında Kerem Eymür’le, 2012 yılında ise İbrahim Öztürk’le evlenmişti. Seren Fosforoğlu’nun ikinci evliliğinden olan kızı Serda Nil Öztürk de çifte nikah defterlerini verdi.

Hatırlamak için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir