Oyuncu Gökhan Alkan’dan samimi açıklamalar

Oyuncu Gökhan Alkan’dan samimi açıklamalar

Şimdilerde ‘Yasak Elma‘ dizisinde rol alan oyuncu Gökhan Alkan, bir internet sitesinde uluslararası en yakışıklı 20 erkek arasında yer alması hakkında “Gurur duydum ama insanın yüzünden ziyade, içinin güzelliği önemlidir” dedi.

Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan önceki akşam Etiler’deki Serafina adlı mekandan çıkarken görüntülendi. Alkan, özel hayatıyla ilgili sorulara şu yanıtı verdi: “Hayatımda biri olursa zaten görürsünüz. ‘Taşın kalbi yok ama onu da yosun sarıyor’ derler. Bizim de gönlümüzde bir şeyler vardır ama siz görememişsinizdir. Bundan sonra daha dikkatli olursanız gözden kaçmayacaktır.

Ünlü oyuncu, bir internet sitesinde uluslararası en yakışıklı 20 erkek arasında yer alması hakkında ise “Mutlu etti. ‘Hoşuma gitmedi’ dersem, yalan söylemiş olurum. Gurur duydum ama insanın yüzünden ziyade, içinin güzelliği önemlidir” açıklamasını yaptı. Pandemi döneminde babaannesi ve dedesine ev alan oyuncu, “Onların zaten evleri vardı ama pandemide uzak kalmalarını istemedim. Onlara sadece bir ev değil, ömür adanır. Aile çok önemli ve büyük bir güç” dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir