Oyuncu Dolunay Soysert 17 yıllık sırdaşını kaybetti

Oyuncu Dolunay Soysert 17 yıllık sırdaşını kaybetti


Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, 17 yıldır sırdaşı olduğu kedisi Haşmet‘in öldüğünü sosyal medya hesabından duyurdu.

Oyuncu Dolunay Soysert, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımda kedisi Haşmet‘in öldüğü haberini duyurdu. Soysert, 17 yıldır hayatında olan kedisinin vefatını duygu yüklü şu satırlarla paylaştı:

“Oğluma veda,

Bir gün ardından yazacak olduğumu bilme gerçeği, hep aklıma geldikçe kovaladığım bir kabustu benim için. Bugün o günmüş Paşam. Bilirsin vedalarda çok sulu gözlüyümdür ben, 17 senelik sırdaşlığımızda çok şahit olmuşluğun vardır, sense tesellide hep çok iyiydin…’gözyaşı yalama tedavisi’ ile iyileşmemişliğim yoktur.

Duyardın, hissederdin bana dair her şeyi, o küçücük halinle tuhaftır arkamı sağlam hissettirdin bana. Ne çok insan geçirdin ömründen, şimdi gidişini duyanlar aradıkça fark ediyorum da herkesin bir anısı var seninle, ne çok çocuk büyüttük evimizde, ilk kedi tecrübelerini seninle yaşadı hepsi, sonra ne çok korkan arkadaşım vardı da seni kucaklayarak yendiler korkularını, Yaver’i Müzi’yi bende bile olmayan bir sabırla büyüttün, bunca ev değiştirdik, her yeni taşındığımız yeri sen evimiz yaptın. 

Artık sabahları uyanmak için alarm kurmak zorundayım uyandıranım yok, eve gelince karşılıyanım, ayaklarım üşüyünce üstüne yatıp ısıtanım, dertlendikçe patisiyle avutanım, Müzi azdıkça arkasını toplayanım, kitaba, telefona çok daldım mı kafasıyla itip uyaranım yok. Elimde senden kalan, paylaştığımız çok maceralı ve aşk dolu bir yaşam. Uğurlar olsun can yoldaşım, varlığın için teşekkür ederim… birisi senin için “Sanki kedi değil, bir krallık yürüyor” demişti. Bu sözle hatırlayacağım seni, rahat uyu Haşom…”

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir