Onur Büyüktopçu çarpıcı açıklamalarda bulundu

Onur Büyüktopçu çarpıcı açıklamalarda bulundu


Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’le özdeşleşen Çarkıfelek’i sunmaya başlayan Onur Büyüktopçu program hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu ve gelen eleştirilere de cevap verdi.

Ünlü sunucu Onur Büyüktopçu, önceki gün Nişantaşı sokaklarında objektiflere yansıdı. Şovmen Mehmet Ali Erbil’in yıllarca sunduğu Çarkıfelek programını sunmaya başlamasıyla ilgili, “Mehmet Ali Erbil zaten bir duayen. Keşke tırnağı olabilsem. Buradan kendisine acil şifalar diliyorum.


Tabii ki Mehmet Ali Erbil olmadan Çarkıfelek olmaz çünkü bizler programı onunla sevdik. Ben de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak sunmaya çalışıyorum” dedi

Onur Büyüktopçu, heyatındakı zor günlerini şöyle anlattı:

Evet geçmişte tuvalet temizledim. Yurt dışında öğrenciydim. Her zaman aileden para istenmiyordu. Tuvalette temizledim, garsonlukta yaptım. İyi ki yapmışım. Bana hayatı şu anda yaşadığım hayat değil geçmişte yaşadıklarım öğretti.”

Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Yemekteyiz‘ programını kendisinden sonra Seda Sayan’ın sunmasına ise şöyle açıklık getirdi.

Seda Hanım’la aramızda hiçbir sorun yok. Ayağımı o kaydırmadı, bunu söylemekten dilimde tüy bitti. Bazı insanlar ısrarla bunu soruyor ve yazıyorlar… Ben Seda Hanım’la ara ara görüşüyorum. Ben yoruldum ve programdan ayrılmak istedim hepsi bu. Eğer öyle bir şey olsaydı, onu da söylerdim. Hala hem Seda Hanım’la hem de Acun’la görüşüyorum”  

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir