Oktay Kaynarca’nın sevgilisi olduğu konuşulan Gizem Acar’dan dikkat çeken pozlar

Oktay Kaynarca’nın sevgilisi olduğu konuşulan Gizem Acar’dan dikkat çeken pozlar

Atv‘nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca‘nın sevgilisi olduğu iddia edilen Gizem Acar dikkat çekmeye devam ediyor. Fit bir görünüme sahip olan Gizem Acar Instagram pozları ile sosyal medyayı salladı.

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile aşk yaşadığı iddia edilen Gizem Acar, yaz aylarında birlikte tatil yapmıştı. Kameralara yakalanan ikili aşk haberleri hakkında sessiz kalmayı tercih etmişti. 2 ay önce Oktay Kaynarca ve Gizem Acar hakkında ortaya atılan iddia magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Gizem Acar’ın hamile oldu haberleri ile Oktay Kaynarca, şu açıklamada bulunmuştu:

Magazin adı altında soytarılık yapan ve bu hesapları yöneten kimliksiz insanlara itibar etmeyin. Gıyabımda asılsız haber yapan bütün bu hesapların kapatılması için yasal süreci başlattım


Aşk haberleri ile gündemden düşmeyen Gizem Acar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz gün çiçekli mini elbisesi ile bir paylaşımda bulunan Gizem Acar, verdiği pozu takipçileri ile paylaştı.


Oktay Kaynarca gibi oyuncu olan 25 yaşındaki Gizem Acar’ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. İşte Gizem Acar’ın dikkat çeken pozları…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir