Oktay Kaynarca çılgına döndü!

Oktay Kaynarca çılgına döndü!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldız oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medyadan kendisine “Çok yaşlanmışsın” diyen bir takipçisinin yorumuna sert tepki verdi.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan ve Instagram’da 1.3 milyon takipçisi bulunan Oktay Kaynarca, zaman zaman takipçilerinin yorumlarına cevap veriyor. Yakın dostu Tarık Ünlüoğlu’nun vefatından sonra yaptığı bir paylaşımı eleştiren takipçisine sert sözlerle yüklenen ünlü oyuncu, bu kez başka bir takipçisinin yorumu ile çok sinirlendi.

Önceki gün konuk oyuncu olarak yer aldığı Aman Reis Duymasın filminin Berlin galasına katılan Oktay Kaynarca, burada Berlin’de çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı. Kısa sürede birçok beğeni alan paylaşımda bir yoruma öfkelenen ünlü oyuncu, takipçisine sert çıktı. “Çok yaşlanmışsın. Bakışların bakış değil, ferin fettin gitmiş. Daha yaşın kaç ki erken çöküşe geçmişsin…” yazan takipçisine Oktay KaynarcaDangalaklık parayla değil yaradılışla tabii…” yanıtını verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir