Oktay Kaynarca bir cümlelik mesajıyla EDHO hayranlarını korkuttu!

Oktay Kaynarca bir cümlelik mesajıyla EDHO hayranlarını korkuttu!

Oktay Kaynarca ne yapsa ne etse de Süleyman Çakır’dan kurtuluş yok!

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde zamanında Süleyman Çakır karakterine hayat veren Oktay Kaynarca, aradan geçen onca yıla ve farklı rollere rağmen Süleyman Çakır efsanesinden kurtulamıyor.


15 yıl önce 8 Nisan 2004’te ölen dizi karakteri Süleyman Çakır, hala hafızalardan silinmedi.Oktay Kaynarca’nın instagram paylaşımlarında yapılan yorumlarda Süleyman Çakır göndermesi sürekli kendini belli ediyor.

Oktay Kaynarca geçen gün Süleyman Çakır’ın 15. ölüm yılında kendisine gelen taziye mesajlarından bahsetmiş ve bir hayalini de açıklamıştı. Kaynarca’nın instagram’daki yeni paylaşımında da herkesin dilinde Süleyman Çakır var.

Yorumlarda “İstanbul’un sefiri Süleyman Çakır” birçok kişi tarafından yazılmakta…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ne olacak?

Oktay Kaynarca’nın yeni paylaşımındaki mesajı da dikkat çekti: “Hakkımızda hayırlısı ne ise!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranları bu duruma bir anlam yükleyemedi ama “Kesin diziye bir şey olacak” şeklinde yorumlandı.

İzleyiciler dizide hiç beklenmedik bir gelişmenin yaşanabileceğini düşünüyor.

İşte Oktay Kaynarca’nın son paylaşımı:

Hakkımızda hayırlısı ne ise!!!

Oktay Kaynarca, önceki gün Süleyman Çakır’ın 15. vefat yılında şu paylaşımı yapmıştı:

“Bu sabah telefonu elime aldığımda taziye mesajlarını görünce ‘eyvah’ dedim bir şey oldu. Açınca işin gerçeğini öğrendim. Meğer bugün Süleyman Çakır’ın ölüm yıl dönümüymüş. Twitter’da da TT olmuş. 15 yıl sonra bir şeyler söylemek bana düşer. Dünya üzerinde tek bir millet sanal karakterin cenaze namazını kılıp ölüm yıl dönümünü anıyor. Bu da bana nasip oldu. Bu Süleyman Çakır’ın ne yapacağı belli olmaz çıkar bir yerden gelir. Hızır Çakır Beyli’yi yazanlarda Süleyman Çakır’ı yazanlardı onların işi belli olmaz. Benim hayalimse bu iki karakteri aynı filmde görmek.”

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir