Oğuzhan Koç ile Cansu Dila Gülsoy aşk mı yaşıyor?

Oğuzhan Koç ile Cansu Dila Gülsoy aşk mı yaşıyor?

Şarkıcı Oğuzhan Koç ile Cansu Dila Gülsoy adlı genç kızın aynı dağ evinden paylaştığı fotoğraflar, herkesi şaşırttı. Haliyle ikili hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı. Gülsoy, iddiaları yalanlasa da başka bir paylaşımında Koç‘un yeni aracının görünmesi kafaları karıştırdı.


YENİ BİR AŞKA YELKEN Mİ AÇTI?

Alınan habere göre; Oğuzhan Koç’un sık sık gittiği dağ evinden Cansu Dila Gülsoy adlı Instagram kullanıcısının da fotoğraf paylaşması, ikilinin birlikte olduğu ve hatta karantina günlerini birlikte geçirdiği şeklinde yorumlandı.

Gülsoy’un yayınladığı bir karede Koç’un beyaz aracının görünmesi de dedikoduları iyice alevlendirdi. Cansu Dila Gülsoy sosyal medya kullanıcılarının yorumları üzerine sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:


‘ARKADAŞLARIMLA KİRALAYIP KALDIĞIM EV’

“Bu ev hafta sonu arkadaşlarımla kiralayıp kaldığım ev. Aynı şekilde Oğuzhan Koç’un da sürekli zaman geçirdiği bir evmiş. Hiçbir fikrim yok. Biraz araştırırsanız, bu evin çoğu sitede ilanını bulursunuz zaten.”

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Oğuzhan Koç, sık sık gittiği dağ evinden fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir