Nilperi Şahinkaya’dan Hande Erçel-Kerem Bürsin yorumu!

Nilperi Şahinkaya’dan Hande Erçel-Kerem Bürsin yorumu!


Oyuncu Nilperi Şahinkaya, heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi‘yle önceki akşam Etiler’de objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden ŞahinkayaKerem Bürsin ile Hande Erçel‘in aşk yaşadıkları haberinin sorulması üzerine “Olursa, hayırlı olsun” dedi.

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi Etiler‘de bir mekanda arkadaşıyla yemek yedi. Çıkışta keyifli oldukları görülen çiftten Nilperi Şahinkaya muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Dijital platformda ’Aynen Aynen’ dizisinde Kerem Bürsin ile birlikte rol alan oyuncu, çekimler yüzünden tatile çıkamayacağını, “Tatil yaptık bitti. Dizimizin çekimleri var” diyerek dile getirdi.

Rol arkadaşı Kerem Bürsin’in ‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki partneri Hande Erçel‘le aşk yaşadıkları haberlerine sessiz kalan Nilperi Şahinkaya, muhabirlerin ısrarlı soruları karşısında, “Olursa, hayırlı olsun” dedi.

Nilperi Şahinkaya daha önce de ikilinin birbirlerine yakışıp yakışmadığı sorularının üzerine, “Tabii ki çok yakıştırıyorum. Hem güzellik ve yakışıklılık olarak hem de enerjileri çok uyumlu. Çok yakıştırıyorum onları. Hande ile çok uyumlulular. Bayağı olmuş” demişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

wp_ad_camp_5]

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir