Nihat Hatipoğlu Corona virüse mi yakalandı? Açıklama geldi…

Nihat Hatipoğlu Corona virüse mi yakalandı? Açıklama geldi…

Sosyal medyada Nihat Hatipoğlu ile ilgili ortaya atılan “Corona virüse yakalandı” iddiaları asistanı tarafından yalanlandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Hatipoğlu‘nun asistanı, “Nihat Hoca’nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Corona virüs şüphesiyle yapılan testte Hoca’nın testi negatif çıktı” dedi.

Ramazan programları ile tanınan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu‘nun Corona virüse yakalandığı iddiaları yalanlandı. Hatipoğlu‘nun ciğerlerinde bir sorun olduğu için tedavi gördüğü açıklandı. Sosyal medyada Nihat Hatipoğlu ile ilgili Corona virüs iddiaları ortaya atıldı. Onlarca kullanıcının Nihat Hatipoğlu‘nun Corona virüs olduğuna dair paylaşımlar yapmasının ardından Hatipoğlu’nun asistanı iddialara açıklık getirdi.


CORONA TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Nihat Hatipoğlu‘nun asistanı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Nihat Hoca’nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Corona şüphesiyle test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca’nın testi negatif çıktı. Kendisi şuanda evinde. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor.” dedi.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir