Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu?

Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu?

Netflix için çekilen ‘Bir Başkadır‘ dizisinde rol alan Nesrin Cavadzade‘nin rol gereği söyledikleri, Yasak Elma‘nın yapımcısı Fatih Aksoy‘u rahatsız etti. ‘Yasak Elma‘ dizisinde Şahika karakterini canlandıran güzel oyuncu Nesrin Cavadzade‘nin diziden ayrılacağı magazin kulislerinde koşulmaya başlandı.

Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade gibi ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı ‘Yasak Elma‘ dizisi entrika dozunu artırarak izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinın başrol oyuncularından biri hakkında kafaları karıştıran iddialar ortaya atıldı. Magazin Hattı’ın haberine göre; Nesrin Cavadzade’nin rol aldığı Netlix’te yayınlanan ‘Bir Başkadır‘ dizisindeki bir sahne Yasak Elma‘nın yapımcısı Fatih Aksoy’u rahatsız etti. Cavadzade’nin, rol gereği televizyona ve total seyirciye iş yaptığı için mutsuz olduğunu söyleyip küfür etmesinden rahatsız oldu.


Fatih Aksoy’ın tepki göstermesiyle birlikte Yasak Elma’nın Şahika‘sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılacağı kulislerde konuşulmaya başlandı. Cavadzade’nin ‘Bir Başkadır‘ dizinde rol almak için izin almadı ve yasal hakların doğduğu da öne sürüldü. Ancak araya Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’daki yakın dostları Eda Ece ve Şevval Sam girdi. Senaryonun gidişatı da göz önüne alınarak ayrılık kararı şimdilik ertelendi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir