Neslihan Atagül’ün yerine Tuba Büyüküstün’ü seçme nedeni belli oldu!

Neslihan Atagül’ün yerine Tuba Büyüküstün’ü seçme nedeni belli oldu!


Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle ‘Sefirin Kızı‘ dizisinden ayrılmıştı. Atagül’ün yerine gelen isim Tuba Büyüküstün oldu. Diziye dahil olmasının ardından açıklama yapan guzel oyuncu Tuba Büyüküstün, ‘Hem tanıdık hem de yeni bir yolculuk başlıyor. Yeni bir karakterle sizinle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Yakında görüşmek üzere‘ diyerek duygularını ifade etti.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül‘ün Sefirin Kızı‘na vedası gündemdeki sıcaklığını korurken az önce yeni bir gelişme yaşandı. Atagül‘ün yerine Tuba Büyüküstün‘ün diziye dahil olduğu açıklandı. Snob Magazin’in özel haberine göre; Dizinin yapım ekibinin Neslihan Atagül’ün yerine Tuba Büyüküstün’ü seçmesinin nedeni belli oldu. 2014-2015 yılların sevilen dizisi Kara Para Aşk‘ta Engin Akyürek’le başrolü paylaşan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz yıl nisan ayında katıldığı bir canlı yayında, ‘Bir dönem üniversitelerde bile incelenmişti o iki karakterin arasındaki durum. İlişki açısından çok gerçekçi görünüyor. Engin’le güzel bir uyumumuz olmuştu. Tekrar oynamak isterim onunla.‘ demişti.

Neslihan Atagül‘ün ani vedası sonrası dizinin yapım ekibi, Tuba Büyüküstün‘ün bu açıklamasını göz önüne getirerek ünlü oyuncunun kapısını çaldı. Engin Akyürek ile aynı seti paylaşmaya dünden razı olan Büyüküstün’ün bu teklifi hiç düşünmeden kabul ettiği öğrenildi. Öte yandan dizinin yapım ekibi, Atagül’ün vedasından sonra Tuba Büyüküstün’ü diziye dahil ederek reytinglerde olası kan kaybının önüne geçmeyi hedeflemiş.


Diziye dahil olmasının ardından açıklama yapan Büyüküstün, ‘Hem tanıdık hem de yeni bir yolculuk başlıyor. Yeni bir karakterle sizinle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Yakında görüşmek üzere‘ diyerek duygularını ifade etti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir