Neslihan Atagül’ü kızdıran Burak Özçivit sorusu

Neslihan Atagül’ü kızdıran Burak Özçivit sorusu

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu‘ya sorulan Burak Özçivit sorusuyla bir anda parladı. Atagül soruya sinirlenince Doğulu eşini gülerek arabaya götürdü.

Oyuncu Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu Karaköy‘de görüntülendi. Eşinin bir giyim markasının marka yüzü olduğu için Bodrum’dan geldiğini belirten Neslihan Atagül, Kadir Doğulu’ya destek oldu. Yeni yılda bir projeye başlayacağını söyleyen Kadir Doğulu, “Bir yapım şirketiyle el sıkıştık. Ekiple tanıştım ve muhteşem bir proje ortaya çıkardılar. İsmini söylememek için kendimi zor tutuyorum” dedi.

Gazetecilerin, “Yeni bir sinema filmi için teklif gelse Burak Özçivit’le oynar mısınız?” sorusunda araya giren Atagül, “Ne alakası var arkadaşlar? Bu sorudan hiç memnun değilim. Üzgünüm ama bu sorular insanı çileden çıkarır” diyerek tepki gösterdi. Neslihan Atagül, “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Ben düşünüyorum, siz düşünüyor musunuz?” karşılığını verdikten sonra gülerek aracına bindi. Atagül’ün transparan tercihi de gözlerden kaçmadı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir