Neslihan Atagül sağlık durumu ile ilgili konuştu

Neslihan Atagül sağlık durumu ile ilgili konuştu

Geçirgen bağırsak sendromu‘ rahatsızlığı nedeniyle ‘Sefirin Kızı‘ dizisinden ayrılmak durumunda kalan ünlü oyuncu Neslihan Atagül, kendisi gibi oyuncu olan eşi Kadir Doğulu ile önceki gün Etiler‘de objektiflere takıldı. Sağlık durumu hakkında gelen soruları yanıtlayan Atagül, ‘İki adım atınca yoruluyorum‘ dedi.

Geçtiğimiz gün güzel oyuncu Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, Etiler‘de yürüyüş yaparken görüntülendi. Muhabirleri sonradan fark eden Atagül, ‘Siz nereden çıktınız, pusuya mı yattınız?‘ diyerek şaka yaptı. Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Atagül, ‘Daha iyiyim gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından böyle biraz daha hayata karışmaya başladım. İyiyim yani‘ dedi.

5 kilo verdim‘ diyen Neslihan Atagül, diziden ayrılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: ‘Evet. Öyle olmak durumunda kaldı. Dinlenmem gerekiyordu. Bünyem pek kaldıramadı yoğun tempoyu. O sebeple ayrıldım‘. ‘Sefirin Kızı‘ dizisinden ayrılmasının ardından yerine Tuba Büyüküstün hakkında sorulan ‘Sizden sonra Tuba Büyüküstün dahil oldu diziye, neler söylemek istersiniz?‘ sorusuna ‘Hayırlısı olsun arkadaşlar, bir şey söylemeyeceğim. Sağ olun ilginiz için teşekkürler‘ yanıtını vererek eşinin yardımıyla aracına bindi.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir