Necati Şaşmaz, EDHO dizisine katılacak mı?

Necati Şaşmaz, EDHO dizisine katılacak mı?

Kurtlar Vadisi‘ dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile hafızalara kazınan Necati Şaşmaz‘ın, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ dizisine katılacağı iddia edildi. ‘Kurtlar Vadisi‘ dizisindeki rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile tekrar aynı projede yer alacağı iddiası EDHO hayranlarını heyecanlandırdı. İzleyiciler Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakteriyle nam salan Necati Şaşmaz’ın diziye gelmesini istiyor.

Necati Şaşmaz‘ın ‘Kurtlar Vadisi‘ dizisinde Çakır karakterini canlandıran ve şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da Hızır Çakırbeyli canlandıran Oktay Kaynarca ile yeniden aynı projede buluşacak olması izleyicilerde heyecan yarattı. 2022’de yeniden çekilmesi planlanan ‘Kurtlar Vadisi Kaos‘ dizisi öncesinde, Oktay Kaynarca ile uzun süre aynı dizide yer alan Necati Şaşmaz, eski partneri ile bir kez daha yan yana gelecek.

İddiaya göre Necati Şaşmaz, diziye Polat Alemdar karakteriyle katılacak ve dizide bir süre kalacak. Polat Alemdar, gizli devlet adamı olarak Hızır Çakırbeyli ve ailesiyle masaya oturacak.


Resmi açıklama yapılmadı

Konu hakkında yapım şirketinden bir açıklama yapılmadı. Şaşmaz’ın diziye ne zaman dahil olacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir