Murat Dalkılıç’ın 600 bin TL’si çöpe gitti!

Murat Dalkılıç’ın 600 bin TL’si çöpe gitti!

Ünlü oyuncu Hande Erçel ile birliktelik yaşayan şarkıcı Murat Dalkılıç, o sürede beraber yaşadıkları ultra lüks villanın senelik 600 bin liralık kirasını peşin ödemişti. Ayrılığın ardından evi kullanmak istemeyen Dalkılıç ödediği yıllık ücret nedeniyle zarara uğradı.

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, evlilik yolunda ilerlerken ani bir karar ile ayrılmıştı. İlişkileri boyunca aynı evde yaşayan ikiliden Dalkılıç, bir süre Çeşme’de kalarak Erçel’in Çubuklu’daki evden taşınmasını beklemişti. Duyduğuma göre birlikte oturdukları dönem ultra lüks villanın senelik 600 bin liralık kirasını peşin ödeyen Murat Dalkılıç, yeni ev bakmaya başlamış. Murat Dalkılıç, Hande Erçel’den ayrıldıktan sonra Çubuklu’da bir yıllık kirasını peşin ödediği evlerine adım atmadı. Lüks villa için bir yıllık 600 bin lira ödeyen popçunun parası çöpe gitti!


Ayrılık sonrası güzel oyuncuyla yaşadığı eve adımını dahi atmayan Murat Dalkılıç, bir süre Etiler’deki ofisinde kalmış. Önümüzdeki ay yıllık ödediği kira dolacak olan Murat Dalkılıç, şimdiden Bebek ve Levent’ten daire bakmaya başlamış.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir