Murat Dalkılıç ile Hande Erçel yine aynı evde

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel yine aynı evde


Magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılık ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi. Ünlü popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Hande Erçel yine aynı evde.


Güzel oyuncu Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın ayrıldıkları haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Hatta Hande Erçel uzun süredir birlikte olduğu Murat Dalkılıç ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmiş ardından ayrılık ile ilgili bir de açıklama paylaşmıştı. Evlenecekleri konuşulan ve aynı evde yaşayan Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın hala aynı evi paylaştıkları ortaya çıktı. Takvim’in haberine göre Güzel oyuncu Hande Erçel, Murat Dalkılıç’ın senelik 600 bin liralık kirasını peşin verdiği villada yaşamaya devam ediyor.

Oyuncu Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın ayrıldıkları haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Hatta Hande Erçel uzun süredir birlikte olduğu Murat Dalkılıç ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmiş ardından ayrılık ile ilgili bir de açıklama paylaşmıştı.

Hande Erçel’in ayrılık açıklamasından sonra Murat Dalkılıç da sevgilisi ile olan fotoğraflarını sildi. Şimdilerde ise işleri için Bodrum’da olan Dalkılıç’ın, Hande Erçel’in ailesini ziyaret ettiği kareler ortaya çıkınca da ‘ayrılık yok’ iddiaları ortaya atılmıştı. Fakat Hande Erçel, sosyal medyada ilişkilerinin kesin kez bittiğini açıklayarak son noktayı koydu.

Ayrılık kararı sonrası ikilinin, Çubuklu Vadi evlerinde birlikte yaşamaya devam ettiği ortaya çıktı. Murat Dalkılıç, aylık 50 bin liraya oturdukları villalarının kirasını senelik 600 bin TL olarak peşin ödemişti. Şu sıralar ‘ayrılsak da beraberiz’ diyen ünlü isimler Murat Dalkılıç ile Hande Erçel tam olarak ne zaman ayrılacak merak konusu oldu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir