Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile ayrılık sebeplerini açıkladı

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile ayrılık sebeplerini açıkladı

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç sevgilisi Hande Erçel ile ayrılıklarının sebebini ilk kez üstü kapalı bir şekilde açıkladı. Evlenecekleri konuşulan ve 3 yıldır birliktelik yürüten çift geçtiğimiz Temmuz ayında ilişkilerini sonlandırmıştı. Dalkılıç, ‘Kırmızı Nokta‘ programında Emel Yalçın‘ın sorularını yanıtladı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Akşam’ın haberine göre; Murat Dalkılıç ve Hande Erçel çiftinin ayrılığıyla ilgili şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ‘Kırmızı Nokta‘ programında Emel Yalçın’ın konuğu oldu. Son dönemde hakkında birçok iddia atılan Dalkılıç, Erçel ile ayrılıkları ile ilgili de göndermelerde bulundu. Murat Dalkılıç, ‘İlişkiyi ne bitirir?‘ sorusuna şaşırtıcı bir cevap vererek Hande Erçel ile olan ayrılığının nedenini de böylece açıklamış oldu.

Murat Dalkılıç, ‘İlişki içindeki alev bitince biter. O alev ayakta tutuyor ilişkiyi. İlişki içinde, ilk önce karşı tarafı düşünürüm onun ne istediğine önem veririm merak ederim, önceliğim karşı tarafın ne istediğidir‘ cümlelerine yer verdi. Dalkılıç, ‘Hiç sevgilinin telefonunu karıştırdın mı?’ sorusuna ise, ‘Bu dünyada sevgililikte en nefret ettiğim şey telefon karıştırılmasıdır. Karıştırmadım diyerek yalan söylemek istemem. Belki 10 sene önce yapmışımdır. Hem saygı, hem güven belirtisi hareketlerdir. Bir şey ararsan bulursun çünkü‘ cevabını vererek dikkat çekti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir