Murat Boz’un yeni klibinde ‘Aslı Enver’ detayı!

Murat Boz’un yeni klibinde ‘Aslı Enver’ detayı!

Ünlü şarkıcı Murat Boz, yeni şarkısı Sevgilim‘in video klibini yayınlandı. Aslı Enver benzerliğiyle dikkat çeken model Alize Çekiç‘in yer aldığı klip sonrası ünlü şarkıcının hayranları, modeli bilerek seçtiği ve Enver’i unutamadığı yönünde yorum yaptı.

Eski sevgilisi Aslı Enver ile attıkları her adım birbirlerine yorulan Murat Boz, barışacakları iddialarını güçlendirecek video klip detayıyla gündeme geldi. Ünlü sanatçı uzun süredir hazırlığı yaptığı yeni şarkıcı Sevgilim’in video klibini YouTube‘dan yayınladı. Romantik sözlere sahip şarkının klibinde ünlü şarkıcı, Aslı Enver‘e benzerliği dikkat çeken model Alize Çekiç ile çalıştı. Klibin yayınlanmasının ardından hayranları tarafından fark edilen detay, bir anda şarkının da önüne geçerek sosyal medyayı ve magazin kulislerini hareketlendirdi.


MODEL SEÇİMİNİ ÖZELLİKLE YAPTIĞI KONUŞULDU

Sosyal medya kullanıcıları, Murat Boz‘a eşlik eden model için ‘Aslı Enver’in kardeşi olsa bu kadar benzemez‘ yönünde yorumlarda bulunurken, ünlü sanatçının özellikle bu modelle çalıştığı ve Enver’i unutmadığı düşüncesini akıllara getirdi. Sevenlerine, ‘Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, umarım beğenirsiniz‘ diyerek seslenen Murat Boz ise klibiyle kısa süre içinde yüzbinlerce görüntülenme ve binlerce yorum aldı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir