Murat Boz’dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!

Murat Boz’dan Deren Talu ile aşk iddialarına yanıt!

Şarkıcı Murat Boz ile Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu’nun katıldıkları bir partide yakınlaştıkları ve akabinde yeni bir ilişkiye başladıkları iddiaları çok konuşuldu. İkiliden Murat Boz, konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

Aslı Enver’den 3.5 ay önce ayrılan Murat Boz ile, son olarak Kerim Sabancı ile aşk yaşayan Deren Talu’nun, mimar Efe Kesgün’ün doğum günü partisinde yakınlaştığı ileri sürülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde annesi Defne Samyeli ile doğum günü partisine katılan Deren Talu’nun, arkadaşları aracılığıyla şarkıcı Murat Boz’la tanıştığı iddia edildi. Hatta partide birlikte zaman geçiren ikilinin, arkadaşlıklarını ileri noktaya taşıdığı konuşuldu. Yeni bir ilişkiye başlayan çiftin, birlikteliklerini bir süre gizli tutma kararı aldığı da söylentiler arasındaydı. Dün Uçankuş Tv’ye konuşan Murat Boz, konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Şarkıcı, çıkan haberler için; “Partide karşılaştığımız ve konuştuğumuz kısmı doğru, ancak söylendiği gibi bir ilişkimiz yok” diyerek iddiaları yalanladı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir