Mucize Doktor’un oyuncularından çekimlerin ne zaman başlayacağı konusunda açıklama…

Mucize Doktor’un oyuncularından çekimlerin ne zaman başlayacağı konusunda açıklama…

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri durdurulan FOX TV‘nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor‘un oyuncuları çekimlerin ne zaman başlayacağı konusunda açıklamada bulundu…

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan‘ın yer aldığı Mucize Doktor dizinin 29. yeni bölümü merakla bekleniyor. Çekimleri hastanede yapılan dizi koronavirüs salgınının çıkmasından sonra seti durdurmuştu.

“YENİ SEZON OLARAK BAŞLAYACAK”

Mucize Doktor‘da Başhekim Adil karakterine hayat veren usta oyuncu Reha Özcan, Özge Özder‘in yayınına konuk oldu. Dizide Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder yeni sezon çekimleriyle ilgili olarak “Yaz tatilinden sonra ikinci sezon olarak başlayacağız büyük ihtimalle” ifadelerini kullandı.

Dizinin Ali Vefa‘sı Taner Ölmez de çekimlerin ne zaman başlayacağı sorusuna “Ben de bilmiyorum, bekliyorum. Evde bekliyorum. İyi haberler geliyor, içimiz rahatlıyor. Ben iyi olacağını düşünüyorum. Belki bu sezon final yapabiliriz diye düşünüyorum. Biraz ani oldu ve yarıda bıraktık her şeyi. Bi final çekilir ve sonra sezona devam edilir” yanıtını vermişti.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir