Merve Özbey’den bebek müjdesi

Merve Özbey’den bebek müjdesi

Popçu Merve Özbey ile inşaatçı Kenan Koçak’ın, Zorlu Center’daki Raffles Otel’de yapılan 650 kişilik düğünle Şubat ayında evlenmişti. Ünlü şarkıcıdan müjdeli haber geldi.

Geçen şubatta iş insanı Kenan Koçak’la nikah masasına oturan Merve Özbey’den bebek müjdesi. 2. Sayfa özel haberine göre ünlü şarkıcı 3 aylık hamile. Merve Özbey, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak’ın Instagram’dan yaptığı canlı yayına konuk olmuştu. 10 Şubat’ta Kenan Koçak ile nikah masasına oturan popçu, “Bebek geliyor mu?” sorusuna, “Keşke. Çok istiyorum. Evliliği bebekle taçlandırmak çok güzel olur. Benim hiç kardeşim yok. Bu yüzden 4 çocuk düşünüyorum. Kalabalık aile güzeldir” yanıtını vermişti.

Merve Özbey, Instagram hesabından kendisine, “Çocuk yapın da görelim, herkes yapıyor sen daha yapmadın” diyen takipçisini ifşa etmişti. Takipçinin yorumuna çok sinirlenen Merve Özbey muhabirlere, “Yatak odası sorulmaz. Çocuk sorulmaz, bu çok mahrem bir şeydir. Biz hangi ara samimi olduk da sen bana bunu soruyorsun? Belki gerçekten yapamıyorum, belki istemiyorum, belki Allah nasip etmiyor. Sosyal medyada herkesin birbirine kolay ulaşabiliyor olması böyle konuşma hakkını vermez” diyerek tepkisini göstermişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir