Merve Boluğur’dan ‘ruh hastası’ yanıtı

Merve Boluğur’dan ‘ruh hastası’ yanıtı


Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden soru-cevap etkinliği yaptı. 34 yaşındaki oyuncu, ‘Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!‘ yorumuna kayıtsız kalamadı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Merve Boluğur, son olarak bir Youtube kanalı açmış ve yayınladığı videolarda özel hayatıyla ilgili deneyimlerini takipçilerine aktarıyordu. Boluğur, bu kez Instagram’dan gelen soruları cevapladı. 34 yaşındaki oyuncu; bir takipçisinin, ‘Beni özlüyor musun?‘ sorusuna ‘Gel yamacıma‘ yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu, ‘Hiç tıp okumayı düşündün mü? Analitik bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum‘ sorusuna ise ‘Çok teşekkürler, O kadar sabıra sahip olduğumu düşünmüyorum. 6 sene gibi bir zaman‘ şeklinde yanıtladı. Boluğur, dış görünüşüyle ilgili sorulara da cevap vermekten kaçınmadı. Oyuncu, ‘Kaşlarını neden almıyorsun?‘ sorusuna, ‘Bu aralar doğallık hoşuma gidiyor‘ cevabını verdi. Oyuncu, bir takipçisinin, ‘Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!‘ yorumuna da kayıtsız kalmadı. 33 yaşındaki oyuncu, ‘Öyle söyleme… Dünyanın en çekici gülümsemesi‘ dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir