Merve Boluğur klip için yakışıklı erkek arıyor

Merve Boluğur klip için yakışıklı erkek arıyor

Oyunculuktan sonra YouTube kanalı açan ve ardından şarkıcılığa adım atan Merve Boluğur, ‘Klibinde oynayabilirim‘ diyen erkek takipçisinden fotoğraf istedi.

Son dönemde açıklamaları ve paylaşımlarıyla sık sık konuşulan oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalı açmasının ardından bu kez de şarkıcılığa adım attı. Geçtiğimiz aylarda sanat direktörü Burak Dayı ile yollarını ayıran Boluğur, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Şarkıcılığın hayali olduğunu söyleyen Merve Boluğur, ‘Bomba gibi geliyorum. Şarkımı çok güzel bir noktaya getirdim. Birkaç şarkı daha yazdım‘ ifadelerini kullandı.


Kendi yazdığı şarkıları seslendireceğini belirten oyuncu, ilk klibini şubat ayında çekeceğini ifade etti. 33 yaşındaki Boluğur, ‘Klibinde oynayabilirim, çok çekiciyim‘ diyen erkek takipçisinden fotoğraf istedi. ‘Çekici ve yakışıklı bir erkeğe ihtiyacım var. Kumral mısın? Bir fotoğraf at, bakayım‘ diyen Merve Boluğur, üst üste aldığı mesajlar üzerine, ‘Bir yakışıklı buldum zaten. Hiç boşuna mesaj atmayın‘ dedi.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir