Menajerimi Ara dizisinden hayranlarını üzen haber!

Menajerimi Ara dizisinden hayranlarını üzen haber!

Aşk 101, Yeni Hayat, Bay Yanlış gibi dizilerin ardından bir Covid-19 haberi de ‘Menajerimi Ara‘ dizisinden geldi. Star TV‘nin merakla izlenen ‘Menajerimi Ara‘ dizisinin setinde 3 oyuncunun Сoron virüse yakalandıkları iddia edildi.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre ‘Menajerimi Ara‘ dizisinde 3 oyuncunun Covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Henüz konuyla ilgili net bir açıklama yapılmasa da söylentiler şimdiden tüm medyada yayılmaya başladı. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve Pazar akşamları ekrana gelen Star TV’nin ‘Menajerimi Ara‘ dizisinin setinde 3 oyuncu ile ilgili olarak Coron virüse yakalandıkları konuşuluyor.

İlk olarak usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu’nun testinin pozitif çıktığı ancak menajerlik ajansından oyuncunun sağlık durumuyla ilgili bir bilginin paylaşılmadığı ifade ediliyor. Bu söylentilerin ardından iki oyuncu ile ilgili daha Corona pozitif oldukları iddiası konuşuluyor. Bu isimlerden biri dizide Dicle karakterine hayat veren genç oyuncu Ahsen Eroğlu, bir diğer isim ise dizide EGO Ajans’ın çaycısı olarak rol alan Bedir Bedir’in de Corona testinin pozitif çıktığı söyleniyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir