Melis Sezen, kendisinin de ihanete uğradığını itiraf etti!

Melis Sezen, kendisinin de ihanete uğradığını itiraf etti!

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Sadakatsiz‘de evli bir erkekle ilişki yaşayan Derin karakterine hayat veren genç oyuncu Melis Sezen, kendisinin de ihanete uğradığını itiraf etti.

Sadakatiz‘ dizisinde evli bir erkekle aşk yaşayıp hamile kalan, sevgilisi karısından boşandıktan sonra da onunla evlenen Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, hakkında merak edilenleri YouTube’da yayınlanan ‘Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler‘ adlı programda anlattı. Güzel oyuncu, ‘Hiç aldatıldın mı?‘ sorusuna şöyle yanıt verdi: ‘Aldatıldım. Herkes aldatılır. İlk olayda travma yaşadım. İnsan kendini kötü hissediyor ama atlatıyor. Sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşıyorsun.’ Sezen, ‘Derin‘ rolünü oynamaya başladıktan sonra aldığı ilginç tepkilerden de söz etti:

Derin’in yaptıklarını Melis de yapıyor sanıyorlar. Özellikle Instagram’da ‘Yapma, niye böyle yapıyorsun’ diyorlar. Bir gün de dışarıda yanıma teyzeler geldi, ‘Hiç yakıştıramadık’ dedilerSezen, Derin karakteri hakkında da ilginç bir yorum yaptı: “Oynamak için önce anlamam lazım Derin’i. Ama şu aralar ona sürekli ‘Görmüyor musun gerçekleri’ diyorum. Özellikle son bölümden sonra Allah kimseye böyle salaklık vermesin dedim. Volkan eski karısı Asya’yı sıkıştırıyor, Derin de onları hep yakalıyor ama kızın gözü kör.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir