Melis İşiten’e eski eşi Uraz Kaygılaroğlu ile ilgili dikkat çeken yorum

Melis İşiten’e eski eşi Uraz Kaygılaroğlu ile ilgili dikkat çeken yorum

Melis İşiten, geçen yıl boşandığı oyuncu eşi Uraz Kaygılaroğlu ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmediği için kendisine yorum atan takipçisine dikkat çeken bir yanıt verdi.

Geçtiğimiz yıl beş yıllık evliliklerini bitiren Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten sosyal medyadaki diyalogları dikkat çekti. Yaşadıkları ayrılığa rağmen birbirleri hakkında son derece duygusal satırlar yazan çiftten Melis İşiten boşanmalarının birinci yıl dönümüne yaklaşırken bir takipçisiyle yaptığı diyalog üzerinden gündeme geldi. 

İşiten, takipçisinin kendisine yaptığı: “Uraz silmiş seninle olan fotoğraflarını sen neyi bekliyorsun? Artık sen de kendi hayatında bak bence…” yorumuna kayıtsız kalmadı ve uzun bir metin paylaştı.

Melis İşiten şunları yazdı: 

Belki bakış açına yeni bir yol çıkar diye yazmak istedim sana… Bazı insanlar geçmişlerine sarılırlar, onların arkasında durmaktan güç alırlar, onlara gülümsemeyi ve sahip çıkmayı tercih ederler. Ben böyle bir kadınım. Güzel şeyler hayal ediyorsun benimle ilgili, sadece bunu sürdürüp hayal kırıklığına uğramanı istemediğim için yazıyorum.

Benim sırtımda küçükken geçirdiğim bir operasyon sebebiyle boydan boya bir izim var ve onu çok seviyorum. Görsen, Melis estetik ameliyattan korktuğu ya da bunun çirkinliği ile yüzleşemediği için sildirmiyor dersin muhtemelen ama hayır. Ben ona sahip olmayı, acısını hatırlayın bugün sahip olduğum sağlığıma şükrediyorum.

Yani bazen sadece ben olduğum için böyledir. Umarım boşa yazmamışımdır ve bakış açını azıcık kaydırabilmişimdir. 

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir