Melike İpek Yalova’dan boşanma iddiası ile ilgili açıklama…

Melike İpek Yalova’dan boşanma iddiası ile ilgili açıklama…


7 yıl aşk yaşadığı yapımcı Altuğ Gültan ile 2019 yılında dünya evine giren güzel oyuncu Melike İpek Yalova, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

Bir Zamanlar Çukurova’da Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova, eşi Altuğ Gültan ile boşanacağı yönünde çıkan haberleri doğruladı. Altuğ Gültan ile 7 yıllık birlikteliğini 2019 yılında İzmir’de nikah masasına oturarak taçlandıran başarılı oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile boşanma kararını ortak verdiklerini duyurdu. Boşanma kararı hakkında açıklama yapan oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Yollarımızı ayırıyor olduğumuz doğru fakat yanlış anlaşılan bir duruma açıklık getirmek isterim. Biz birlikteliğimiz boyunca birbirimize en başta hep dost ve yol arkadaşı olduk. Evliliği sonlandırma kararımızı da uzun bir süre önce, bizim için en doğrusunun bu olduğuna inanarak ve defalarca üzerine konuşarak yine birlikte aldık; ortak kararımızdır. İçinde olduğumuz süreci yönetirken çok kıymet verdiğimiz ailelerimizin incinmemesi birinci önceliğimiz. Sevdiğimiz insanları korumak adına, bu konunun hak ettiği medeniyet çerçevesinde sakin ve sessizce ilerlemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, çalışacağız. Sizlerden de konuyla ilgili hassasiyet ve anlayışı rica ederiz.’


Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddiaya göre, boşanma kararını Melike İpek Yalova’nın tek başına aldığı ve eşi Altuğ Gültan’ın boşanmak istemediği öne sürülmüştü.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir