Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in korku dolu anları!

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in korku dolu anları!

Sinan Altıntaş‘a 3 ay korunma kararı aldıran oyuncu çift Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, ölüm tehditlerinin devam ettiğini söyleyerek mahkemeye ‘zorlama hapsi‘ talebinde bulundu. Tatlıtuğ ve Dizer, Altıntaş’ın tedbir kararına aykırı davranarak ölüm tehditlerini sürdürdüğünü öne sürdü

Sinan Altıntaş hakkında açılan ceza davası devam ederken Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, yeniden mahkemeye başvurdu. 9 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Altıntaş’ın tedbir süresi devam ederken, karara aykırı davranıp kendilerini tehdit ve hakaret etmeye devam ettiğini iddia eden çift, mahkemeden ‘zorlama hapsi‘ talebinde bulundu. Ancak mahkeme, mesajların Altıntaş tarafından gönderildiğinin sabit olmadığı gerekçesiyle çiftin talebini reddetti.

KOCAN ÖLECEK HİÇ ÜMİDİN KALMASIN

Mahkemeye sunulan dilekçede “Sinan Altıntaş, 6 Ocak’ta sosyal medya hesabından ‘Sabret Başak, Kıvanç’ın dünyasını seyret, eser kalmayacak ondan. Şimdi dalgana bak. Çık savcının yanına beni ölümle tehdit ediyor de’, ‘Kocan ölecek, hiç ümidin kalmasın. Kocana bay bay de. Nasıl ayırıyorum ikinizi seyret. Nasıl kızla adamın arasına girmek oluyor, ben de ikinizi ayıracağım’ şeklinde tehdit ve hakaretlerde bulunmuştur” denildi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir