Kimse Bilmez dizisinde flaş değişiklik!

Kimse Bilmez dizisinde flaş değişiklik!

Ekranların sevilen dizisi ‘Kimse Bilmez‘de flaş bir değişiklik yaşandı. Başrollerinde Keremcem ile Özgü Kaya‘nın rol aldığı dizinin bir diğer başrolü olan Engin Hepileri projeye veda etti.

Başrolünü Keremcem (Ali Hüroğlu) ile Özgü Kaya’nın (Sevda Eğilmez) paylaştığı atv’nin Pazar akşamı yayınladığı “Kimse Bilmez” dizinde başrol oyuncularından Engin Hepileri projeye veda etti. Baba Yapım imzalı dizide Hepileri, kötü adam Uygar Sarıkaya karakterine hayat veriyordu.

Baba Yapım ile 26 bölüm anlaşması olan oyuncu senaryo gereği kadrodan ayrıldı. Bu arada Hepileri Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinden gelen teklifi kabul etti. “Kimse Bilmez”in yeni başrol kararkterinin kim olacağı ise merak konusuydu. Dizinin Manyak lakaplı yeni oyuncusu Nedim Saymaz’ı kimin canlandıracağını tv100 açıklıyor.

Caner Kurtaran

Yaprak Dökümü” dizisiyle ünlenen, “Müslüm”, “Ayla”, “Türkişi Dondurma” filmlerininin ardından son olarak “Malazgirt 1071” filminin başrol karakterleri arasında yer alan Caner Kurtaran, “Kimse Bilmez”e transfer oldu. Peş peşe 4 film çektikten sonra “Kimse Bilmez”den gelen teklifi kabul eden Caner Kurtaran, diziye 26. Bölümde dahil olacak. Dizide Nedim teşkilatta çalıştığı yıllarda Ali ile beraber hareket etmiştir. Ali’nin hayatını da kurtaran Nedim, ilerleyen yıllarda ise Efendi’nin himayesine girmiştir. Bu nedenle de acımasız cinayetler işlemektedir.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir