Kim Kardashian Ermenistan’ın yenilgisi sonrası yorum yağmuruna tutuldu

Kim Kardashian Ermenistan’ın yenilgisi sonrası yorum yağmuruna tutuldu

Ermeni asıllı ABD‘li magazin yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan ve Ermenistan arasında başlayan çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve bağışlarla gündeme gelmiş ve tepki çekmişti.

Azerbaycan‘ın Dağlık Karabağ‘ın kalbi olarak nitelendirilen Şuşa‘yı ele geçirmesinden saatler sonra Ermenistan Devlet Başkanı Paşinyan; Facebook üzerinden yayınladığı mesajla yenilgiyi kabul etti.

KIM KARDASHIAN’IN SÖZLERİ AKILLARA GELDİ

Dünyanın gündemi bu iken daha önce yaptığı bağışla ve yorumlarla dikkat çeken Kim Kardashian tatilden bir pozunu paylaştı.


Akşam’ın haberine göre; Kim’in pozunun altı yine Azeri ve Türk kullanıcıların yorumlarıyla doldu. Sosyal medya kullanıcıları Kardashian‘a o çirkin yorumlarını hatırlatarak “Ne oldu paşinyannnn vermiyeceydin ne oldu“, “Seninkiler teslim oldu” gibi yorumlarla tepkilerini gösterdi. Ermeni kökenli ABD vatandaşı Kim Kardashian, Ermenilerin Karabağ’da saldırıya uğradığını iddia etmiş ve açıklamalarıyla tepki çekmişti. Kim Kardashian daha sonra ise Ermenistan’a 1 milyon dolarlık bağış yaptığını açıklamıştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir