Kılıçdaroğlu, Yavaş ve İmamoğlu otobüse çıktı

Kılıçdaroğlu, Yavaş ve İmamoğlu otobüse çıktı

Kılıçdaroğlu, Yavaş ve İmamoğlu CHP Genel Merkezi önünde konuştu.


Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP Genel Merkezi‘nin önündeki otobüsün üstüne çıkarak partililere seslendi.

Ekrem İmamoğlu‘nun açıklamalarından satırbaşları:

“Buraya büyük bir gururu paylaştığım yıllar sonra Ankara’da büyük başarılar imza atacağına inandığım Mansur Yavaş‘ı kutlamaya geldim. Elbette bir yola çıkıldı ve o yola çıkış anında ittifak yaptığımız İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘i ziyaret edeceğim. Sonrasında adaylık kararıyla beraber öncesinde ve sonrasında beni yalnız bırakmayan, hiçbir zaman desteğini esirgemeyen, siyasi irade olarak bir devrime imza atan çok değerli başkanım sayın Kemal Kılıçdaroğlu‘nu ziyarete geldim.

Aday olduğuma gelip ilk yola çıkış anımı başlattığım yer Anıtkabir‘di. En büyük motivasyonumuz Mustafa Kemal Atatürk‘tür.

Çok değerli Ankaralılar bugün sizlerle buluşmak çok değerli benim için. Gülelim, gerçekten gülelim, bütün Türkiye gülsün. Bu sandık Türkiye’nin hayrına bir sandıktır. Türkiye’yi buluşturan bir sandıktır. Bu sandığın kaybedeni yoktur, ne Ankara’da ne İstanbul’da. Bu bir uzlaşma sandığıdır, barışma seçimidir. Barışmanın ötesinde sevgiyle saygıyla dayanışmanın seçimidir.

Göreceksiniz hem Mansur Yavaş hem ben bütün toplumu barıştırma konusunda tecrübelerimizi paylaşacağız. Yerel yönetime Türkiye’de çok büyük örneklere imza atacağız hepinize söz veriyorum. Bu bir başlangıç anıdır. Evet coşkusunu yaşıyoruz ama coşku kadar işbirliğine ihtiyacımız var. Kimsenin kalbini kırmadan kimseye nispet yapmadan omuz omuza bir millet olmayı yürekten istiyorum.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir