Kerimcan Durmaz hakim karşısında!

Kerimcan Durmaz hakim karşısında!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, ‘Arto‘ olarak bilinen şarkıcı Harutyun Dalga‘yı kendisine yönelik sözlerinden dolayı ‘Sarallar suç örgütüne‘ şikayet ettiği iddiasıyla yargılandığı davada hakim karşısına çıkmak üzere İstanbul Adalet Sarayı‘na geldi.


Alınan habere göre; İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede,


Kerimcan Durmaz‘ın sosyal medya paylaşımları ile tanındığı belirtlidi. Kamuoyunda ‘Arto‘ ismi ile bilinen mağdur Dalga‘nın bir kısım sosyal medya araçlarından yaptığı kendisi ile ilgili paylaşımlardan rahatsızlık duyduğu bu nedenle örgütten kendisi hakkında paylaşımlar yapmasının engellenmesini istediği belirtildi. İddianamede, şüpheli Kerimcan Durmaz‘ın azmettirmesi ile Sarallar grubundan olduğu öğrenilen Savaş Sarmusak talimatıyle mağdur Arto’nun tehdit edildiği öne sürülüyor.

AYLIK GELİRİ 80 BİN TL


İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmasına başlanan Kerimcan Durmaz kimlik tespitinde DJ olduğunu ve aylık gelirinin 50 bin ile 80 bin TL arasında olduğunu söyledi.

BÖYLE BİR TALEBİM OLMADI

Savunmasını yapmak için sanık kürsüsüne çıkan Durmaz, hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini belirterek, “Ben Savaş beyi DJ’lk yaptığım kulüplerden müşterim olarak tanıyorum. Ben sevdiği ve tanıdığı için üzüldüğünden dolayı böyle bir durum gelişti. Benim böyle bir durumdan haberim yok. Arto’ya söylenen sözler konusunda bilgim yoktur. Böyle bir şey yapmadım. Böyle bir talebim olmadı” dedi. Mahkeme başkanı Durmaz’a ceza alırsa Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması’nı kabul edip etmediğini sordu. Durmaz kabul ettiğini söyledi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir