Kerem Bürsin’den Serenay Sarıkaya sorusuna yanıt…

Kerem Bürsin’den Serenay Sarıkaya sorusuna yanıt…

Sen Çal Kapımı‘ dizisindeki rol arkadaşı Hande Erçel‘le adı aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, set çıkışı objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını ayaküstü yanıtlayan Bürsin, Hande Erçel soruları karşısında sessiz kalmadı. Katıldığı bir programda şarkı söyleyen Bürsin’e eski sevgilisi Serenay Sarıkaya‘nın sesi sorulunca ise oyuncunun utanması dikkat çekti.

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, rol aldığı dizinin set çıkışında görüntülendi. Bürsin, gazetecileri kırmadı ve ayaküstü soruları yanıtladı. Tv100’ün haberine göre; partneri Hande Erçel ile çok yakın arkadaş olduğunu söyleyen Kerem Bürsin, ‘Beraber 24 saat geçirince ister istemez arkadaş olabiliyoruz‘ dedi. Yılbaşı gecesi O Ses Türkiye‘de şarkı söyleyen yakışıklı oyuncu, o akşam çok heyecanlı olduğunu ve şarkıcılık düşünmediğini, hatta duşta şarkı söylemeye devam edeceğini belirtti.


Öte yandan Kerem Bürsin‘e bu konu üzerinden eski sevgilisi Serenay Sarıkaya‘nın sesi sorulunca aniden panikledi. Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya için ‘Evet güzel bir sesi var. Bu soruyu sorduğun için sağ ol‘ dedi. Ünlü oyuncunun utangaç halleri de dikkatlerden kaçmadı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir