Kerem Bürsin’den partneri Hande Erçel’e övgü dolu sözler!

Kerem Bürsin’den partneri Hande Erçel’e övgü dolu sözler!

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Nişantaşı‘nda set çıkışı görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan yakışıklı oyuncu, ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisindeki partneri Hande Erçel ve yılbaşı programı hakkında açıklamalarda bulundu. Hande Erçel ile bir derginin özel sayısı için kapak olan ünlü oyuncu, aşk yorumlarına tepki verdi.

Fox Tv‘nin sevilen yapımı ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinde ‘Serkan Bolad‘ karakterine hayat veren oyuncu Kerem Bürsin‘den olay açıklamalar! Set çıkışı görüntülenen başarılı oyuncu, dizideki rol arkadaşı Hande Erçel ve yılbaşı planı hakkında konuştu. Hande Erçel ile bir derginin özel sayısı için objektif karşısına geçen Bürsin’in partneriyle verdikleri kapak pozu sosyal medyada büyük ilgi gördü. Yılbaşı planları için ‘Yılbaşı akşamı mecbur repo olacağız‘ diyen Bürsin, köpeğiyle evde olduğunu dile getirdi. Yakışıklı oyuncu, genelde yılbaşı akşamları evde olduğundan kendisi için bir şey değişmediğini belirtti.


Kerem Bürsin, rol aldığı dizinin yaklaşık kırk ülkeye satışının gerçekleşeceği hatırlatıldı. Bu konu üzerine ekipçe mutlu olduklarını söyleyen Kerem Bürsin, ‘Bunları duymak hem motive ediyor hem de ekipçe hepimizi mutlu ediyor, çünkü sonuçta emeğinin karşılığını görmek güzel bir şey, Hande ile de güzel bir enerji yakaladık‘ açıklamasında bulundu. Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in Best of Hello özel sayısı için yaptıkları çekimlerdeki kapak fotoğrafının yayınlanması üzerine ünlü oyuncu ‘Güzel bir dergi çekimi oldu‘ dedi. İşte o kapak fotoğrafı…


Gerçekten aşk ile bakılmış yorumlarının geldiğini belirten muhabire Kerem Bürsin, gülerek karşılık verdi. Basın mensuplarının Hande Erçel‘in ablası Gamze Erçel tarafından dünyaca ünlü model Kendall Jenner‘a benzetilmesinin hatırlatılması üzerine ‘Hande, Hande yani. O zaten çok güzel bir insan. O güzelliği de dışına yansıyor‘ ifadelerini kullandı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir