Kerem Bürsin’den Hande Erçel’le hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt

Kerem Bürsin’den Hande Erçel’le hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt

Kerem Bürsin, önceki gün İstinye‘de görüntülendi. Ünlü oyuncu, geçen günlerde Murat Dalkılıç ile yollarını ayıran Hande Erçel‘le hakkında çıkan aşk dedikodularına yanıt verdi.


Sen Çal Kapımı‘ dizisinde, partneri Hande Erçel’le öpüşme sahnesinin kamera arkası görüntüleri sosyal medyaya düşen oyuncu, “Maalesef öyle bir şey oldu. İşimiz gereği yapmamız gereken birtakım şeyler var, birinin onu öyle çekmesi hiç profesyonel değil” dedi.

Bu görüntülerin Hande Erçel’in sevgilisi Murat Dalkılıç’la ilişkisini bitirdiği iddiaları ise Kerem Bürsin’i kızdırdı: “Çok saçma. Bununla alakalı bir şey demem yanlış. Şundan eminim Murat da profesyonel bir sanatçı, dediğim gibi işimizi yapıyoruz. Meyve ile sebzeyi karıştırmamak gerek.”

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’le de adı aşk dedikodularına karışan Bürsin, muhabirlerin bu konuyla ilgili sorularını “Aylar öncesine gidiyorsunuz, o dedikodu devam mı ediyor? Şu an benim için en önemli şey iş, iş konuşalım” diyerek geçiştirdi.

Oyuncu Kerem Bürsin, “Kalbiniz şu an boş mu” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Dediğim gibi kalbim şu an işe ve aileme açık. Aşk yok.” Öte yandan Hande Erçel, Kerem Bürsin’le çektiği selfie’yi Instagram hesabına yükledi. İkilinin bu karesi kısa sürede milyonlarca beğeni aldı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir