Kerem Bürsin: Kendimizi odaya kapatıyoruz!

Kerem Bürsin: Kendimizi odaya kapatıyoruz!

Fox TV‘de yayınlanan, ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinde başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel‘in ekran uyumu ve aşk yaşadıkları iddiası hayranlarını sevindiriyor. İkili, geçtiğimiz gün Instagram‘da canlı yayın yaptı. Samimi halleri dikkatlerden kaçmazken, Erçel ve Bürsin’in sık sık imalarda bulunması hayranlarının kafasını karıştırdı. Kerem Bürsin, ‘Sette sorun olunca kendimizi odaya kapatıyoruz‘ demesi dikkat çekti.


Sen Çal Kapımı‘ dizisinın Eda‘sı Hande Erçel ve Serkan Bolad‘ı Kerem Bürsin, Instagram’da canlı yayın yaptı. Oldukça samimi tavırlar sergileyen ikili hayranlarını mest etti. Hande Erçel, ‘Sürekli ekibe yanaşmaya çalışıyorsun. Böyle bir insan olduğunu bilseydim‘ diyerek imada bulundu. Kerem Bürsin, ‘Bilseydin benimle çalışmaz mıydın?‘ sorusunu sorarken Erçel, ‘Patates bile değişebiliyor‘ yanıtını verdi.

Kerem Bürsin, ‘Arkadaşlar bakın, ne zaman bir sıkıntı olunca sette biz kendimizi bu odaya kapatıyoruz ve burada çözüyoruz‘ dedi. Hande Erçel de ‘Sıkıntı mı var?‘ diye sordu. Kerem Bürsin, sette Hande Erçel’in taklidini de yaptıklarını söyledi. Erçel, ‘Çok kötüsün gerçekten, o kadar kötüsün ki‘ derken, Bürsin ise sette yaşanan bir anı paylaştı. Bürsin, ‘Daha yeni bir sahne çekiyoruz. Bazen kendini o kadar kaptırıyor ki oyunda bayağı hepimiz şok oluyoruz‘ diyerek ortamı yumuşattı. Hande Erçel, Kerem Bürsin’in 9 sahnesi olduğu kendisinin 21 sahnesi olduğunu söyledi. Hande Erçel’in Kerem Bürsin’in eve erken gitmesi nedeniyle bozulduğu anlar dikkat çekti.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir