Kerem Bürsin: Kalbim boş değil!

Kerem Bürsin: Kalbim boş değil!

Fox TV‘de yatınlanan ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinde Hande Erçel ile başrolleri paylaşan başarılı oyuncu Kerem Bürsin geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Hande Erçel ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Bürsin, ‘Kalbim boş değil‘ dedi.

Sen Çal Kapımı‘ dizisinde Serkan Bolad karakterine hayat veren Kerem Bürsin önceki gün görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet eden Kerem Bürsin rol arkadaşı Hande Erçel’le hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında konuşurken samimi açıklamalarda bulundu. Erçel’in ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile ilişkisini noktalamasının ardından adı Kerem Bürsin ile anılmaya başlamıştı. İkili her defasında arkadaşız açıklamasında bulunsa da hayranlarını onların sevgili olduğunu iddia ediyor.

Uçankuş’a özel açıklamalarda bulunan Kerem Bürsin, Hande Erçel hakkında ‘24 saat sette birlikte çalışıyoruz bir erkek ile bir kadın iş yapınca hemen ilişkiye ya da aşka vurmak doğrumu mu bilmiyorum. Biz Hande ile çok yakınız‘ dedi. Muhabirin kendisine yönelttiği ‘Kalbiniz boş mu?‘ sorusuna ise Kerem Bürsin, ‘Kalbim boş değil. Arkadaşlarım, ailem ve ülkeme olan sevgim ile dolu‘ yanıtını verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir