Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı

Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı


Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile Beren Saat cephesinden umut verici bir haber geldi. Doğulu’nun, eşinin hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadığı oğrenildi.

Güzel oyuncu Beren Saat’in geçtiğimiz aylarda yaptığı, “Bütün ilişkimizin tüm aşamaları yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yine hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her anekdota ebediliğe taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun…” açıklamasının gizemi çözüldü.


STÜDYODA HARIL HARIL ÇALIŞIYORLAR

Snob Magazin’in haberine göre; Beren Saat’in ilk evlendiği günden beri hayalini kurduğu albüm çalışması için eşi Kenan Doğulu ile stüdyoya girdiği ortaya çıktı.


GEÇEN TATSIZ GÜNLERİ UNUTTURACAK ALBÜM…

Kenan Doğulu’nun çıkaracağı albümle alakalı eşinin fikirlerine çok önemsediği ve başucu albümü olması için yoğun bir gayret sarf ettiği bilindi. Albümde sözü Sezen Aksu’ya ait 1-2 şarkının da yer alması bekleniyor. Güç günleri geride bırakan ünlü çiftin, bu albüm çalışması sayesinde yaşamlarına değişik bir soluk kattıkları ve birbirlerine daha sıkı bağlandıkları da gelen bilgiler arasında. Kenan Doğulu’nun sene bitmeden bu albümü bitirmesi bekleniyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir