Kemal Kılıçdaroğlu, Cem Yılmaz’ı izlemeye gitti! Kuliste esprili anlar yaşandı

Kemal Kılıçdaroğlu, Cem Yılmaz’ı izlemeye gitti! Kuliste esprili anlar yaşandı


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ailesi ile 5’inci Ankara Uluslararası Komedi Festivali‘nde sahneye çıkan Cem Yılmaz‘ın gösterisini izledi. Gösteri sonunda Kılıçdaroğlu, Yılmaz’ın kulisine girdi. Kulisteki esprili anlar ise kameraya yansıdı.

Komedyen Cem Yılmaz, festival kapsamında dün akşam “Diamond Elit Platinum Plus” gösterisiyle ATO Congresium‘da sahne aldı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cem Yılmaz‘ın gösterisini eşi Selvi Kılıçdaroğlu, oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ve gelini Mine Kılıçdaroğlu ile birlikte izledi. Gösteri sonrası kulise giren Kılıçdaroğlu ile Yılmaz arasında kahkaha tufanı yaşandı.


RENKLİ SOHBET

Kemal Kılıçdaroğlu ve ailesi ile Yavaş ve Taşdelen, gösterinin ardından kuliste Cem Yılmaz‘ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ve Yılmaz arasındaki renkli sohbetin görüntüleri CHP Genel Merkezi tarafından paylaşıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de Kılıçdaroğlu ailesine eşlik etti.


KILIÇDAROĞLU: GÜLMEYE İHTİYACIMIZ VAR

Cem Yılmaz‘a çiçek takdim eden Kılıçdaroğlu, sanatçının çiçek için teşekkür etmesi üzerine, “Siz sağ olun, bizi güldürdünüz. Zaten biraz gülmeye ihtiyacımız vardı.” dedi.

Esprileriyle Kemal Kılıçdaroğlu‘nu güldüren Yılmaz, “Kendi yemediği lahmacunu satan esnaf vardır ya en sonunda patlar işi, insan kendi gülmediği şeyi anlatmamalı.” diyerek işine verdiği önemi anlattı. Kılıçdaroğlu, program çıkışında gösteriyi izleyenlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın


En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir