Kadir Doğulu hastalığını anlattı: Doktorlar ilaç bulamadı!

Kadir Doğulu hastalığını anlattı: Doktorlar ilaç bulamadı!

Sağlık problemi yaşadığını anlatan oyuncu Kadir Doğulu, ‘Doktorlar ilaç bulamadı buna. Kilo kaybettim‘ diye konuştu.

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, Armağan Çağlayan’ın ‘196Sekiz‘ isimli Youtube kanalında ‘Gör Beni‘ adıyla yaptığı programa konuk oldu. Sağlık problemi yaşadığını anlatan Doğulu şöyle konuştu:

“Sağlıkla ilgili problemler yaşadım. Üç yıldır bağırsaklarımda sıkıntı var. ‘İrritabl bağırsak sendromu‘ deniyor buna. Bununla ilgili coğrafyamı, gıdaları tanımaya başlayınca bedensel bir şifa başladı ve ilaç kullanmadan iyileştim. Doktorlar ilaç bulamadı buna. Kilo kaybettim ama gerçek enerjimi ve gücümü buldum açıkçası. Bana verilen perhiz yaramadı. 8 ay içinde yediğim her şeyi yazarak bana ait bir perhiz sistemi buldum.”

“Yeme alışkanlığımı değiştirdim. Günde iki öğün hatta 1,5 öğün yiyordum. Sekiz saat açım. Sirkeyi kendim yapıyorum evde, sarımsak ağırlıklı besleniyorum. Yoğurt var o da inek sütüyle ilgili tükettiğim tek şey evde yaptığım yoğurt. Bu gibi şeylere dikkat ettiğimde zayıfladım, çok iyi hissediyorum kendimi. Hem de şifa buldum. Bir uzman kadar bilgiye sahibim ama kendime. Ailemde de aynı rahatsızlığı yaşayan var; birine çok iyi geldi, biri çok kötü oldu mesela. Herkes kendi reçetesini çıkaracak.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın


En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir