Kadın dizisinin Şirin’i Seray Kaya yeni imajıyla şaşırttı!

Kadın dizisinin Şirin’i Seray Kaya yeni imajıyla şaşırttı!


Fox Tv ekranlarında yayımlandığı günlerde izleyiciyi ekrana kitleyen Kadın dizisinin oyuncusu Seray Kaya, yaz sezonunu açtı ve imaj değişikliğin gitti.

4 Şubat 2020 tarihinde ekranlara veda eden Fox Tv‘nin reytingleri alt süt eden yapımı Kadın dizisinin başarılı oyuncusu Seray Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kıvırcık saçlarıyla tanınan başarılı oyuncu, saçlarını kısaltarak imaj değişikliğine gitmişti. Yeni saçları ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Seray Kaya hayranlarını bir hayli şaşırtmıştı.


“Yeni imajına bir türlü karar veremedi”

Hayranlarının kısa saçlarına alışmaya başlamasıyla birlikte Seray Kaya yine radikal bir karar aldı. Kaya, kısa saçlarını uzattı ve sosyal medyada paylaştığı kareye “Bak yine uzun saç” notunu düştü. Oyuncu yeniden uzun saça dönmesiyle hayranlarının beğenisini kazandı.

Seray Kaya, 24 Ekim 2017 tarihinde yayımlanmaya başlayan ve 4 Şubat 2020’de final yaparak ekranlara veda eden Kadın dizisinde Şirin karakterine hayat verdi. Seray Kaya‘nın Şirin rolüne hayat verdiği Kadın‘da, Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman, Şerif Erol, Ahu Yağtu ve Hümeyra gibi oyuncular yer aldı.Güzel oyuncu Seray Kaya‘nın sosyal medya hesabı Instagram‘da 561 bin takipçisi bulunmaktadır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan Seray Kaya, ilk kez 2012 yılında yayınlanan Huzur Sokağı isimli dizide canlandırdığı Rezzan karakteri ile kameraların karşısına geçti.

Birçok ünlü markanın reklam yüzü de olan Seray Kaya, bugüne kadar Evli ve Öfkeli, Rengarenk, Kocamın Ailesi gibi dizilerde rol almıştır. Şu ana kadar herhangi bir sinema filminde rol almayan oyuncu, son olarak 2016 yılında Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin‘in oynadıkları “Gülümse Yeter” dizisinde Gül karakterini canlandırdı.

Seray Kaya son olarak, Fox Tv‘de yayınlanmakta olan Kadın dizisinde karakterini canlandırdı ve 1.65 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir