Kaan Yıldırım’la ayrıldığı konuşulan Hadise’den ilk paylaşım!

Kaan Yıldırım’la ayrıldığı konuşulan Hadise’den ilk paylaşım!


Ünlü şarkıcı Hadise ve oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Çiftin evleri ayrıldıktan sonra ilişkilerine de son verdiği öne sürüldü. Ayrılık haberleriyle gündeme gelen Hadise‘nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf büyük ilgi gördü.

Yılın aşkına imza atan şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım magazin gündeminden düşmeyen çiftlerimizin arasında yer almaktadır. Ünlü çift hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Çiftin evleri ayrıldıktan sonra ilişkilerine de son verdiği öne sürüldü. Geçtiğimiz hafta Covid-19‘a yakalanan Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım‘ın yanından ayrılıp kendi evine geçmişti. Kendisini karantinaya alan Hadise’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hadise ve Kaan Yıldırım çifti hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Ünlü ikilinin, hastalık nedeniyle evleri ayırdıktan sonra ilişkilerine de son verdiği iddia edildi. Hadise ve Kaan Yıldırım, Instagram’dan birbirlerini takip etmiyor. Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek adına açılan Instagram hesabı da geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde kapatılmıştı. Ünlü çift, son olarak 2 hafta önce Bodrum’da mutluluk pozları vermişti. Hadise ve Kaan Yıldırım’ın bu iddia sonrası ne açıklama yapacağı merak konusu oldu. Ayrılık haberleriyle gündemde olan Hadise’den yeni paylaşım geldi. Annesi Gülnihal Açıkgöz ile çekildiği fotoğrafı paylaşan Hadise altına, ‘annemi özledim‘ notunu düştü.

Сorona virüs salgını nedeniyle Hadise ve annesi uzun zamandır görüşemiyor. Gülnihal Açıkgöz, vatandaşı olduğu Belçika’da yaşıyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir